Klęska narodowej drużyny Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata - drużyna narodowa Brazylii zbyt silna!

Klęska narodowej drużyny Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata - drużyna narodowa Brazylii zbyt silna!

Wygrana z reprezentacją narodową Korei Południowej rezultatem 4 do 1 - niesamowity pojedynek narodowego zespołu Brazylii!

Z całą pewnością tegoroczne mistrzostwa świata są niesamowite na wielu płaszczyznach. Końca dobiegły rozgrywki grupowe, a więc nadeszła pora na to, co kibice piłkarscy najbardziej lubią. Oczywiście chodzi o fazę pucharową, gdzie klęska może Cię wyeliminować z mundialu a także marzeń o zdobyciu mistrzostwa świata. W niedzielę polska narodowa kadra przegrała z kadrą narodową Francji wyniki 1:3 i została wyeliminowana z mundialu. Dla piłkarskich kibiców w Polsce, gdyż nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż mundial nadal trwa. Trzeba bez najmniejszych wątpliwości śledzić grę narodowej drużyny Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się coraz lepiej. Spotkanie 1/8 finału z zespołem narodowym Korei Południowej było tego dobrym dowodem, gdzie gracze drużyny narodowej Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej części. Bramka numer 1 dla kadry Brazylii padła już w 6. minucie, a jej autorem był Vinicius, który bardzo dobrze poradził sobie w polu karnym z obrońcami rywala.

I część była prawdziwą tragedią dla drużyny narodowej Korei Południowej. Szczególnie, że I odsłona skończyła się prowadzeniem narodowej kadry Brazylii wynikiem 4:0. Kolejne bramki zdobyli Neymar Jr, Richarlison a także Paqueta. Obecni na obiekcie fani futbolu mogli czuć satysfakcję, ponieważ mieli szansę oglądać prawdziwy popis zespołu narodowego Brazylii. W drugiej połowie tempo tego pojedynku mocno opadło. Zawodnicy Brazylii usiłowali budować następne akcje, ale piłkarze drużyny narodowej Korei Południowej bardzo dobrze się bronili. Narodowa drużyna Korei Południowej pod koniec pojedynku zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą tego meczu. Zawodnik reprezentacji narodowej Korei Południowej zdecydował się na strzał z dystansu, a golkiper kadry narodowej Brazylii nie miał szans na skuteczną obronę. To spotkanie w rozrachunku końcowym skończyło się wynikiem cztery do jednego dla kadry Brazylii, która w następnej rundzie będzie się mierzyć z drużyną narodową Chorwacji. Stawką tego meczu będzie awans do półfinału mistrzostw świata i gwarancja gry o medale.